Czym jest Zdrowie na Etacie?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wykłady i spotkania z ekspertami, jak i ćwiczenia z trenerem, cykle spotkań warsztatowych oraz sesje relaksacyjne i uważności (stacjonarnie lub online, w języku polskim oraz angielskim).

To kompleksowe wsparcie w budowaniu zdrowych nawyków wśród pracowników i szereg wymiernych korzyści dla Twojej organizacji:

  • Mniejsza rotacja pracowników
  • Obniżenie kosztów rekrutacji
  • Mniej zwolnień chorobowych
  • Większa motywacja i efektywność

Dopasuj ofertę do swoich potrzeb

Jak to działa?

Przygotowujemy program zajęć skrojony na miarę – dokładnie taki, jakiego potrzebujesz

Skontaktuj się z nami

Napisz na eventy@benefitsystems.pl i porozmawiajmy o potrzebach Twojej firmy.

Dopasuj program

Wybierz interesujące Cię tematy wykładów, warsztatów, ćwiczeń i spotkań z dietetykami i trenerami.

Rozruszaj pracowników

W ustalonym terminie nasi eksperci zrealizują program zajęć w Twojej firmie lub spotkają się z pracownikami online.

Dopasuj program do swoich potrzeb!

Zdrowie na Etacie składa się z 4 głównych obszarów tematycznych, a każdy moduł zawiera w sobie szereg zagadnień, które pogłębiamy podczas wykładów oraz warsztatów. Zróżnicowana tematyka i bogata oferta pozwala nam indywidualnie dopasować przebieg Programu do aktualnych potrzeb Twojej organizacji oraz oczekiwań pracowników.

Zdrowie fizyczne

Siedzący tryb życia to znak obecnych czasów - a przecież nasze ciało stworzone jest do ruchu! W tym module nasi trenerzy przygotowali wykłady i spotkania warsztatowe w oparciu o kluczowe współcześnie zagadnienia, takie jak m.in.: nowoczesna ergonomia pracy, aktywna przerwa przy biurku, świadoma codzienna aktywność czy praktyka jogi dla każdego.

Zdrowy styl życia

W tym module znajdziesz cykle warsztatowe, wykłady i sesje relaksacyjne, które pomogą Twoim pracownikom m.in.: zbudować solidne fundamenty zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność, dietę i utrzymanie motywacji, zapobiegać permanentnemu zmęczeniu i zestresowaniu oraz poprawić koncentrację i kreatywność czy też poznać techniki oddechowe redukujące stres.

Zdrowe odżywianie

W tym bloku tematycznym podczas wykładów i spotkań warsztatowych poruszane są kluczowe zagadnienia zdrowej diety, takie jak m.in.: wspieranie odporności, niezajadanie stresu, zasady uważnego jedzenia czy fakty i mity o zdrowym odżywianiu. W opcji stacjonarnej prowadzimy także konsultacje z dietetykiem wraz z analizą składu ciała.

Zdrowie mentalne

Praktyka czyni mistrza! W tym module przygotowaliśmy dla uczestników sesje relaksacyjne i sesje uważności, które realnie podnoszą jakość życia! Nauczymy Twoich pracowników skutecznych technik okiełznania stresu za pomocą ćwiczeń oddechowych, masażu twarzy i koncentracji na zmysłach. Pokażemy też, czym jest trening uważności i dlaczego jest tak skuteczny w osiąganiu wewnętrznej równowagi.

Dlaczego warto mieć Zdrowie na Etacie?

Wierzymy w siłę naszej pasji, dlatego wkładamy całe serce w dzielenie się wiedzą, która zmienia jakość życia! Systematycznie rozwijamy ofertę w oparciu o najnowsze trendy – ale przede wszystkim o potrzeby naszych Klientów!  

„Szkolenie o oddechu i mity na temat odżywiania to było coś niesamowitego. Dużo informacji zebranych w jednym miejscu i przekazanych w przyjaznej formie. Jestem pod ogromnym wrażeniem!”

- Uczestniczka wydarzenia

 

Ponad 950 spotkań online

webinaria, wykłady eksperckie, treningi online

 

Ponad 420 eventów stacjonarnych

warsztaty stanowiskowe z ergonomii pracy, konsultacje z dietetykiem i trenerem, masaże oraz ćwiczenia w biurze

Jak dołączyć do Programu?

Skontaktuj się z nami! Napisz na eventy@benefitsystems.pl lub wypełnij formularz, opowiedz o swoich oczekiwaniach, a my zajmiemy się resztą.

Dostosujemy Program do Twoich potrzeb.

Zaobserwuj nas