KIEDY ZWYKŁY BIEG TO ZA MAŁO

Odkryj swoją siłę i pokonaj słabości

Znudziło Ci się standardowe bieganie? OCR to coś dla Ciebie! Podczas tych imprez zmierzysz się nie tylko z dystansem, ale też wyzwaniami w postaci wspinania się na przeszkody, czołgania w błocie, skakania i ślizgania, a to wszystko w wymagającym terenie. Takie biegi to potężna mieszanka treningu siłowego i cardio, do których warto się odpowiednio przygotować zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Poziomy trudności są różne, więc każdy śmiałek znajdzie odpowiedni tor dla siebie.

Trenuj, by pokonać wszelkie przeszkody

Z kartą MultiSport możesz korzystać z treningów OCR, na których poznasz sprawdzone techniki na rozgrzewkę przed biegiem i zwiększenie swojej wytrzymałości. Przygotuj odpowiednio swoje mięśnie i umysł, a potem już tylko daj się ponieść instynktom i baw się dobrze podczas pokonywania kolejnych przeszkód i swoich ograniczeń!

Znajdź obiekt

Jak to działa?

Z MultiSport masz dostęp do tysięcy obiektów na terenie całej Polski.
Wystarczy wyszukać obiekt, zabrać kartę i... cieszyć się treningiem!

Znajdź obiekt

Wyszukaj najbliższy obiekt korzystając z naszej wyszukiwarki. Z MultiSport masz dostęp do tysięcy obiektów.

Zabierz kartę

Wybrałeś już obiekt? Zabierz rzeczy i ruszaj w drogę! Nie zapomnij o karcie i dowodzie osobistym lub aplikacji mobilnej.

Zadbaj o ciało i umysł

Wyłącz telefon, włącz pozytywne myślenie i zadbaj o swoje ciało oraz dobre samopoczucie.

Jedna karta, mnóstwo możliwości

Spełnij marzenie o dobrym zdrowiu i wspaniałym samopoczuciu. Poznaj letnie aktywności, z których możesz skorzystać z kartą MultiSport.