wrotki1@2x.jpg

Wrotki

Spróbuj swoich sił w nowej aktywności i wróć wspomnieniami do krainy dzieciństwa! Z kartą MultiSport możesz odwiedzać wrotkarnie w różnych miastach w całej Polsce.

Rozkręć się na wrotkach

W Polsce powstaje coraz więcej wrotkarni, gdzie zarówno początkujący, jak i zaawansowani wrotkarze mogą się świetnie bawić. Na miejscu skorzystasz z torów i aren, a także wypożyczysz sprzęt i zapiszesz się na lekcje z instruktorem. Przed wizytą w wybranym obiekcie sprawdź, co masz w cenie z kartą MultiSport – takie informacje znajdziesz w opisie obiektu w wyszukiwarce.

  1. Wyszukaj najbliższą wrotkarnię.
  2. Sprawdź, czy obiekt akceptuje Twoją kartę.
  3. Zabierz kartę i dokument tożsamości.
  4. Baw się dobrze!

Dlaczego wrotki?

To przede wszystkim świetna zabawa – niezależnie od wieku! Jazda na czterech kółkach jest zdecydowanie łatwiejsza niż na rolkach, a jednocześnie pomaga poprawić równowagę i koordynację. Płynna jazda na wrotkach nie obciąża stawów – to idealny sposób, by spalić kalorie, poprawić kondycję i zadbać o odpowiednią dawkę endorfin.

Znajdź obiekt

Jak to działa?

Z MultiSport masz dostęp do tysięcy obiektów na terenie całej Polski.
Wystarczy wyszukać obiekt, zabrać kartę i... cieszyć się treningiem!

Znajdź obiekt

Wyszukaj najbliższy obiekt korzystając z naszej wyszukiwarki. Z MultiSport masz dostęp do tysięcy obiektów.

Zabierz kartę

Wybrałeś już obiekt? Zabierz rzeczy i ruszaj w drogę! Nie zapomnij o karcie i dowodzie osobistym lub aplikacji mobilnej.

Zadbaj o ciało i umysł

Wyłącz telefon, włącz pozytywne myślenie i zadbaj o swoje ciało oraz dobre samopoczucie.

Jedna karta, mnóstwo możliwości

Spełnij marzenie o dobrym zdrowiu i wspaniałym samopoczuciu. Poznaj letnie aktywności, z których możesz skorzystać z kartą MultiSport.