Odkryj wszystkie możliwości

Wykorzystaj to co daje Ci Twoja karta MultiSport w pełni – zaplanuj trening, czerp wiedzę z kursów online Zaprojektuj Formę, korzystaj z aplikacji mobilnej, dostępnych promocji i wiele więcej!

Dostęp do tysięcy obiektów

Z MultiSport masz dostęp do tysięcy obiektów w Polsce, a lista ciągle się powiększa.

Wiele aktywności

Siłownia, basen, a może tenis ziemny albo nordic walking? Każdy znajdzie coś dla siebie!

Darmowe dodatki

Korzystaj z całej oferty MultiSport. Czerp wiedzę od trenerów i dietetyków w bonusowych kursach online Zaprojektuj Formę.

Karty dla bliskich

Zamawiaj karty dodatkowe dla rodziny i przyjaciół – dzieci, studentów lub seniorów.

Wybierz kartę dla siebie

Wybierz kartę MultiSport dopasowaną do swoich potrzeb i stylu życia.

KARTA PODSTAWOWA

MultiSport Plus

Karta dla wszystkich, którzy kochają ruch! Umożliwia korzystanie z ponad 5200 obiektów nawet kilka razy dziennie i daje dostęp do szerokiej oferty online.

KARTA PODSTAWOWA

MultiSport Classic

Karta stworzona dla tych, którzy stawiają na regularną aktywność. Umożliwia codzienne korzystanie z ponad 3200 obiektów i daje dostęp do szerokiej oferty online.

KARTA PODSTAWOWA

MultiSport Light

Karta w sam raz dla osób, które ćwiczą regularnie, ale nie bardzo często. Umożliwia korzystanie z ponad 3100 obiektów, raz dziennie, od 6 do 10 razy w miesiącu i daje dostęp do szerokiej oferty online.

Karta dodatkowa

MultiSport Student

Wyjątkowa karta dla osób między 15 a 26 rokiem życia. MultiSport Student daje dostęp do ponad 4900 obiektów sportowych i całej oferty MultiSport online.

KARTA DODATKOWA

MultiSport Senior

Karta stworzona z myślą o osobach powyżej 60 roku życia. MultiSport Senior daje możliwość korzystania z tysięcy obiektów codziennie do godz. 16:00 oraz szerokiej oferty online.

Karta dodatkowa

MultiSport Kids

Karta dla małych miłośników aktywności! Z MultiSport Kids Twoje dziecko może spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, rozwinąć pasję taneczną, zrelaksować się w grocie solnej albo popływać na basenie nawet kilka razy dziennie.

Karta dodatkowa

MultiSport Kids Aqua

Karta dla dzieci, które przepadają za zabawą i aktywnością w wodzie. MultiSport Kids Aqua umożliwia korzystanie z ponad 600 basenów, nawet kilka razy dziennie, na terenie całej Polski.

Zamów swoją kartę już dziś!

Każdy rodzaj kart MultiSport – dla siebie oraz bliskich – zamówisz u siebie w pracy, jeśli Twój pracodawca ma podpisaną umowę z Benefit Systems. O wszelkie szczegóły pytaj w dziale kadr. Twoja karta jest aktywna od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego, za który została opłacona.