Oferta dla Twojej firmy

Zatrudniasz co najmniej 5 pracowników? Napisz do nas, a my przedstawimy Ci pełną ofertę Programu MultiSport dla Twojej firmy.
lub

Możesz również skontaktować się z infolinią Benefit Systems +48 22 242 42 42 lub napisać wiadomość email na sprzedaz@benefitsystems.pl

Dołącz do 96% zadowolonych Klientów!

Wspieramy pracodawców już od ponad 20 lat. Wiemy, że zdrowy styl życia to większa motywacja do pracy i mniejsza rotacja w zespole. Nie wahaj się dłużej – rozruszaj z nami Twoją firmę!

Dlaczego MultiSport?

To proste i skuteczne rozwiązanie dla Twoich pracowników. Wybierz jedną kartę - dajesz pracownikom mnóstwo możliwości!

  • Elastyczna forma rozliczeń - ZFŚS lub środki obrotowe
  • Karty dodatkowe dla rodzin pracowników
  • Dostęp do ponad 4,7 tys. obiektów
  • Atrakcje sezonowe - lodowiska, parki linowe itd.

Karty dla Twoich pracowników

Z nami masz prawdziwy wybór – nasze karty są dostosowane do potrzeb i trybu życia Twoich pracowników. Przekonaj się!

KARTA PODSTAWOWA

MultiSport Plus

Karta dla wszystkich, którzy kochają ruch! Umożliwia korzystanie z ponad 4700 obiektów nawet kilka razy dziennie i daje dostęp do szerokiej oferty online (treningi, Kreator Diety, konsultacje).

KARTA PODSTAWOWA

MultiSport Classic

Karta stworzona dla tych, którzy stawiają na regularną aktywność. Umożliwia codzienne korzystanie z ponad 2600 obiektów i daje dostęp do szerokiej oferty online (treningi, Kreator Diety, konsultacje).

KARTA PODSTAWOWA

MultiSport Light

Karta w sam raz dla osób, które ćwiczą regularnie, ale nie bardzo często. Umożliwia korzystanie z ponad 2500 obiektów, raz dziennie, od 6 do 10 razy w miesiącu i daje dostęp do szerokiej oferty online (treningi, Kreator Diety, konsultacje).

Karta dodatkowa

MultiSport Student

Wyjątkowa karta dla studentów i uczniów między 15 a 26 rokiem życia. MultiSport Student daje dostęp do ponad 4200 obiektów sportowych i całej oferty MultiSport online.

KARTA DODATKOWA

MultiSport Senior

Karta stworzona z myślą o osobach powyżej 60 roku życia. MultiSport Senior daje możliwość korzystania z tysięcy obiektów codziennie do godz. 16:00 oraz szerokiej oferty online.

Karta dodatkowa

MultiSport Kids

Karta dla małych miłośników aktywności! Z MultiSport Kids Twoje dziecko może spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, rozwinąć pasję taneczną, zrelaksować się w grocie solnej albo popływać na basenie nawet kilka razy dziennie.

Karta dodatkowa

MultiSport Kids Aqua

Karta dla dzieci, które przepadają za zabawą i aktywnością w wodzie. MultiSport Kids Aqua umożliwia korzystanie z ponad 600 basenów, kilka razy dziennie, na terenie całej Polski.

Często zadawane pytania

Chcę zaproponować kartę MultiSport moim pracownikom. Jaka jest minimalna liczba osób, które powinny zgłosić się do programu?
Z jakich środków mogę sfinansować kartę MultiSport pracownikom?
Jaka jest cena karty?
Na jaki okres zawierana jest umowa?
Czy do programu mogę zgłosić inne osoby niż pracownicy mojej firmy?