Karta dla twoich bliskich

Czym jest MultiSport Senior?

Karta MultiSport Senior to karta dodatkowa, dedykowana osobom powyżej 60. roku życia. Umożliwia korzystanie z pełnej oferty aktywności – codziennie, do godz. 16, w ponad 4100 obiektów w całej Polsce. 

Jako posiadacz karty typu Pracownik, to Ty możesz zamówić ją dla swoich bliskich – by zmotywować ich do ruchu i dać możliwość korzystania z różnych form rekreacji.

Jedna karta – wiele możliwości

Karta MultiSport Senior daje inspirację do dbania o zdrowy styl życia na wiele sposobów. To realne wsparcie aktywności osób po 60. roku życia! 

Dostęp do ponad 4100 obiektów

Baseny, kluby fitness, ale też sauny czy groty solne – karta ułatwia korzystanie z różnorodnych obiektów w miastach w całej Polsce.

Specjalne zajęcia tylko dla seniorów

Senior zyskuje też dostęp do oferty zajęć polecanych swojej grupie wiekowej, jak np. zumba gold, aqua aerobic czy gimnastyka tai chi.

Dodatkowe korzyści

Użytkownik MultiSport Senior, po rejestracji karty na stronie, może też korzystać z wypożyczalni rowerów miejskich oraz videokursu jogi.

Jak zamówić kartę MultiSport Senior?

Kartę dla seniora zamówisz u siebie w pracy, jeśli Twój pracodawca ma podpisaną umowę z Benefit Systems. 

Kto może zamówić?

Kartę dodatkową dla seniora może zamówić każdy, kto posiada kartę podstawową typu Pracownik:  MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiSport Light.

Ile kart można zamówić?

Jeśli posiadasz kartę podstawową, możesz śmiało zamówić dwie karty MultiSport Senior. O wszelkie szczegóły pytaj dział kadr w Twojej firmie. 

Powiedz: TAK! dbaniu o kondycję swoich bliskich.

Pokaż im, że utrzymanie dobrej formy z kartą MultiSport Senior jest ważne i… naprawdę proste!
Przejdź do strony dedykowanej użytkownikom karty MultiSport Senior i przekonaj się, jak łatwo wkręcić się w zdrowy styl życia – w każdym wieku!

SPRAWDZAM

Często zadawane pytania

Ile kosztuje karta MultiSport Senior?
Jak zamówić kartę MultiSport Senior?
Ile kart MultiSport Senior mogę zamówić?