Z naturą fair play! Jak być bardziej eko?

Dowiedz się, jak aktywnie działać na rzecz ekologii i robić przy tym naprawdę inspirujące rzeczy. Przedstawiamy inicjatywy, które poruszą serce nie jednego MultiSportowca.

Zdrowy styl życia to nie tylko regularne treningi, dobrze zbilansowana dieta, ale także zdrowo rozsądkowe podejście do środowiska. Nie od dziś wiadomo, że ruch może mieć różne formy, a ruch dla dobra planety jest równie ważny, co aktywność z myślą o własnym zdrowiu i samopoczuciu. W końcu stan środowiska w ogromnym stopniu wpływa na jakość naszego życia i… vice versa.

Młodzi działają

W ostatnim czasie, w mediach społecznościowych, aż huczy od eko inicjatyw podejmowanych przez młodych. Bohaterką i liderką dla wielu z nich stała się charyzmatyczna, 18-letnia aktywistka klimatyczna, Greta Thunberg, która w sierpniu 2018 roku rozpoczęła protest pod budynkiem szwedzkiego parlamentu przeciwko wysokiej emisji dwutlenku węgla, stając na czele Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, a rok później została Człowiekiem Roku według Time. Od tej pory w sieci tym łatwiej trafić na inspirujące działania podejmowane przez młode, ciekawe świata, osoby z myślą o świecie właśnie.

W ramach ciekawostki możemy zdradzić, że mamy swój własny program Z NATURĄ FAIR PLAY. Prowadzimy segregację odpadów w naszym biurze, drukujemy na ekologicznym papierze pochodzącym z recyklingu czy organizujemy zbiórki odzieży, przez co pomagamy potrzebującym i dajemy ubraniom drugie życie.

To jednak nie wszystko! Wśród naszych koleżanek i kolegów z pracy mamy EKO Ambasadorów, którzy dzielą się własnymi sposobami na bardziej ekologiczne życie.

Ty też dołącz do ruchu, który porusza każdego z osobna we wszystkich miejscach na Ziemi!