Miłość do sportu jest Ci pisana! Sprawdź, dlaczego.

Jesteś w wieloletnim związku ze sportem, a może dopiero wchodzisz w tę relację? Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś, poznaj argumenty, dla których warto powiedzieć aktywności fizycznej sakramentalne TAK ;)

Zyskujesz większą pewność siebie i przyciągasz uwagę innych

Czy wiesz o tym, że aż dziewięć na dziesięć osób uważa, że aktywność fizyczna poprawia samopoczucie i postrzeganie swojej atrakcyjności, a 47% Polaków jest zdania, że aktywność fizyczna zwiększa szansę poznania partnera?

Regularne treningi poprawiają wygląd Twojej sylwetki, redukują zbędną tkankę tłuszczową i podkreślają mięśnie, zapewniając Ci młody i atrakcyjny wygląd. Trenując, ćwiczysz nie tylko ciało, ale również charakter. Jesteś ukierunkowany na cel, konsekwentny w działaniu i bardziej otwarty na nowe wyzwania, a także ludzi. 

Aktywność fizyczna to bardzo ciekawy parametr atrakcyjności, który intuicyjnie łączymy nie tylko z  pożądanymi cechami fizycznymi – takimi jak zgrabna, wysportowana sylwetka, ale także z pozytywnymi cechami charakteru. Gdy widzimy osobę uprawiającą sport z góry zakładamy, że jest ona pewna siebie, systematyczna, towarzyska, otwarta na wyzwania, czy też bardziej sprawna seksualnie. Te wszystkie cechy są przejawem atrakcyjności i naturalnie wzbudzają nasze zainteresowanie – tłumaczy dr Robert Kowalczyk, seksuolog.