Jak spędzić aktywne lato z kartą MultiSport?

Wakacje kojarzą się z lenistwem? Nie MultiSportowcom! Odkryj na nowo moc aktywności, które w tym roku hibernowały zdecydowanie za długo.

Aktywny wypoczynek brzmi jak sprzeczność sama w sobie, ale na pewno nie dla fanów sportowych atrakcji. Z jakich aktywności warto skorzystać? Poniżej znajdziesz kilka pomysłów z kartą MultiSport, które możesz wykorzystać zarówno podczas lata w swoim mieście, jak i na wakacjach – w dowolnym regionie Polski.

Jej Wysokość Rakieta: tenis ziemny, squash i badminton

Tenis ziemny – podobnie jak jego „młodszy brat”, squash – to sport dla osób zdeterminowanych i lubiących rywalizację. Jeśli chcesz się sprawdzić w tej aktywności, latem możesz korzystać z kortów tenisowych na świeżym powietrzu, gdzie dostępny jest zarówno niezbędny sprzęt, jak i profesjonalne konsultacje trenerskie.

Prawdziwą frajdę sprawi Ci także badminton – sport, który jak mało który kojarzy się z letnią zabawą i dziecięcą beztroską. Czy wiesz, że istnieją specjalne korty do jego uprawiania, i to z opcją wypożyczenia rakietek oraz lotek? Zbierz przyjaciół i sprawdźcie koniecznie, jak to jest zagrać w badmintona na profesjonalnym boisku!