Gry zespołowe z kartą MultiSport

– znajdź trening dla siebie i odkryj potencjał zgranej drużyny!

Sporty zespołowe to prawdziwe wyzwalacze sportowej adrenaliny – i dla samych grających, i dla rzeszy kibiców, dla których rozgrywki światowych lig to nierzadko spektakularne widowiska. Co je wyróżnia spośród innych dyscyplin? Na wynik pracuje cała drużyna, a kluczem do sukcesu jest współpraca pomiędzy zawodnikami, oparta na wspólnie realizowanej taktyce, wzajemnym zaufaniu i zaangażowaniu. Czy wiesz, że dzięki karcie MultiSport Ty też możesz poczuć się jak gwiazda boiska? 😊  

Piłka jest jedna, a korzyści – mnóstwo

Myśląc o najpopularniejszych grach zespołowych, nie sposób zapomnieć słów legendarnego selekcjonera polskiej kadry, Kazimierza Górskiego: „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie”, a „mecz można wygrać, przegrać albo zremisować” 😊 Te proste zasady – z lekką modyfikacją, w zależności od dyscypliny – są charakterystyczne dla wszystkich najpopularniejszych sportów zespołowych, jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, ale też piłka ręczna, piłka wodna czy hokej.

Te dwie ostatnie wymagają wprawdzie umiejętności pływania i jeżdżenia na łyżwach, ale z kartą MultiSport da się zrobić, prawda? 😉 Tak czy inaczej – gry zespołowe to świetny trening i rozrywka absolutnie dla każdego! Nie ma tu znaczenia wiek ani płeć, ani nawet – wbrew pozorom – to, w jakiej jesteś formie czy jakie masz aktualnie umiejętności. Najważniejsze to chęć spróbowania i doskonalenia swoich sił w sporcie, w którym liczy się umiejętność wspólnego grania do jednej bramki (albo do jednego kosza czy też na drużynę przeciwnika po prostu – jak wolisz 😉).