Wpisz nazwę lub adres obiektu
Wybierz aktywność
karta multisport

Spędź wiosnę i lato na południu Polski!

Pobierz i przeczytaj wyjątkowy e-przewodnik, dzięki któremu:

  • odryjesz najpiękniejsze miejsca i najciekawsze atrakcje regionu,
  • poznasz aktywności fizyczne w poszczególnych miejscowościach,
  • sprawdzisz opcje w zakresie wypoczynku i rekreacji.

Znajdziesz w nim także opisy najsmaczniejszych regionalnych potraw oraz fit przepisy inspirowane tradycyjnymi przysmakami.

Pobieram

Poznaj aktywności w Twojej okolicy!

Mieszkasz w Rudzie Śląskiej lub okolicach? Zobacz, jak wiele aktywności sportowych i nie tylko zapewni Ci karta MultiSport!

AKTYWNOŚCI SPORTOWE W PARACH

Taniec czy grota solna w Rudzie Śląskiej?

Bez względu na to, czy wybierzecie boisko, matę czy parkiet, odkryjecie wspólny rytm, który pozytywnie wpłynie na Wasze zdrowie, samopoczucie i relację. Przekonajcie się, ile satysfakcji i radości może przynieść Wam wspólne dążenie do celu. Wspierajcie się nawzajem i czerpcie jeszcze więcej korzyści z ulubionych aktywności dostępnych kartą MultiSport w Rudzie Śląskiej. 

OBIEKTY SPORTOWE DLA KAŻDEGO

Sztuki walki, a może gry zespołowe w Rudzie Śląskiej?

Każdy czasem potrzebuje porządnie się zmęczyć, aby… odpocząć. Ruda Śląska daje szereg możliwości - na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Kiedy nasze mięśnie pracują na najwyższych obrotach, nasz umysł może się w końcu zrelaksować. Intensywnie ćwicząc dotleniasz cały organizm, poprawiasz swoją wytrzymałość, wydolność i przemianę materii, a także odporność. Zmniejszasz ryzyko zachorowania na wiele chorób, nie tylko tych dotykających ciało, ale także umysł. Sport to przecież jedna z najskuteczniejszych form wytwarzania endorfin, dzięki którym śmielej patrzymy w przyszłość i jesteśmy bardziej szczęśliwi. 

Aktywności chodzą parami

Basen i sala zabaw w Rudzie Śląskiej?

Planujesz spędzić czas z rodziną w Rudzie Śląskiej? Nic tak nie cieszy jak wspólny wypad na basen, który pozwoli przypomnieć sobie beztroskie chwile z dzieciństwa. Dla najmłodszych członków rodziny Ruda Śląska oferuje salę zabaw, gdzie maluchy mogą się wyszaleć, dając dorosłym chwilę wytchnienia. To idealne rozwiązanie dla całej rodziny, zapewniające nie tylko rozrywkę, ale też solidną dawkę śmiechu i pozytywnej energii.

Z aktywną kartą MultiSport masz dostęp do strefy kursów!

Chcesz nauczyć się pływać lub udoskonalić swoje umiejętności?
Projekt basen

Wykorzystaj kartę MultiSport w pełni!

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki swojej karcie MultiSport. Wykorzystaj ją w swoich ulubionych obiektach, zgarnij nagrody w Programie Lojalnościowym Zaprojektuj Formę, korzystaj z aplikacji mobilnej oraz dostępnych promocji.

Dostęp do ponad 5000 obiektów

Dzięki karcie MultiSport możesz odwiedzać tysiące obiektów w ponad 650 miastach na terenie całej Polski, a lista ta stale się powiększa.

40 dostępnych aktywności

U nas znajdziesz znacznie więcej niż tylko siłownię i basen. Oferujemy także inne np. vacu well czy nordic walking. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Zaprojektuj Formę

Skorzystaj z kursów przygotowanych specjalnie dla Użytkowników karty MultiSport. Pozyskaj cenne wskazówki od trenerów i dietetyków! Zaprojektuj swoją formę razem z MultiSport.

Artykuły i podcasty

Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach odchudzania, najnowszych trendach w treningach lub kuchni wegetariańskiej i zero-waste? Przeczytaj interesujące artykuły lub słuchaj podcastów dostępnych na naszej platformie.

Treningi z Yes2Move

Ćwicz online pod okiem profesjonalnych trenerów z najlepszych klubów w Polsce, dzięki naszej największej platformie treningowej w kraju.

Sklep Yes2Move

Kupuj odżywki, sprzęt sportowy, zdrową żywność, suplementy diety i wiele innych produktów z atrakcyjnymi rabatami w naszym sklepie Yes2Move.

Kurs jogi

Opanuj najpopularniejsze asany i zyskaj lepszą świadomość swojego ciała. Dołącz do kursu jogi online i zaprzyjaźnij się z jogą od podstaw.

Rower miejski

Wskocz na rower miejski i ciesz się godzinną przejażdżką każdego dnia. Masz do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.