Wpisz nazwę lub adres obiektu
Wybierz aktywność

Poznaj aktywności w Twojej okolicy!

Mieszkasz w Łodzi lub okolicach? Zobacz, jak wiele aktywności sportowych i nie tylko zapewni Ci karta MultiSport!

AKTYWNOŚCI SPORTOWE W PARACH

Joga czy squash w Łodzi?

Delektujcie się aktywnym spędzaniem czasu razem – na korcie, macie czy parkiecie. Dajcie sobie szansę na zarażenie się sportową pasją. Wspólny trening nie tylko przynosi korzyści zdrowotne, ale także wzmacnia relacje i buduje zaufanie. Wspierajcie się nawzajem i czerpcie jeszcze więcej z ulubionych aktywności dostępnych w Łodzi z kartą MultiSport.

SPORT DLA KAŻDEGO

Basen i siłownia w Łodzi

Czy wiesz, że aby naprawdę odpocząć, czasem trzeba się zmęczyć? Kiedy mięśnie pracują na najwyższych obrotach, umysł może się w końcu zrelaksować. Intensywnie ćwicząc dotleniasz cały organizm, poprawiasz swoją wytrzymałość, wydolność i przemianę materii, a także odporność. W osiągnięciu tego stanu pomoże Ci np. siłownia czy aquapark w Łodzi.

Z aktywną kartą MultiSport masz dostęp do strefy kursów!

Chcesz nauczyć się pływać lub udoskonalić swoje umiejętności?
Projekt basen

Dowiedz się, jak korzystać z konkretnych maszyn i od czego zacząć trening siłowy.
Projekt siłownia

FORMA Z BLISKIMI

Trampoliny czy wspinaczka w Łodzi?

Wspólna aktywność wzmacnia więzi i tworzy pozytywne doświadczenia. To doskonały sposób na spędzanie czasu razem. Odwiedź park trampolin lub ściankę wspinaczkową w Łodzi. To idealne miejsca dla rodzin oraz pomysł na wyjątkową wyprawę ze znajomymi. Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim upodobaniom. Zobacz możliwości dostępne z kartą MultiSport!

Wykorzystaj kartę MultiSport w pełni!

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki swojej karcie MultiSport. Wykorzystaj ją w swoich ulubionych obiektach, zgarnij nagrody w Programie Lojalnościowym Zaprojektuj Formę, korzystaj z aplikacji mobilnej oraz dostępnych promocji.

Dostęp do ponad 4800 obiektów

Dzięki karcie MultiSport możesz odwiedzać tysiące obiektów w ponad 650 miastach na terenie całej Polski, a lista ta stale się powiększa.

40 dostępnych aktywności

U nas znajdziesz znacznie więcej niż tylko siłownię i basen. Oferujemy także inne np. vacu well czy nordic walking. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Zaprojektuj Formę

Skorzystaj z kursów przygotowanych specjalnie dla Użytkowników karty MultiSport. Pozyskaj cenne wskazówki od trenerów i dietetyków, a za swoją wytrwałość otrzymaj atrakcyjne nagrody. Zaprojektuj swoją formę razem z MultiSport.

Artykuły i podcasty

Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach odchudzania, najnowszych trendach w treningach lub kuchni wegetariańskiej i zero-waste? Przeczytaj interesujące artykuły lub słuchaj podcastów dostępnych na naszej platformie.

Treningi z Yes2Move

Ćwicz online pod okiem profesjonalnych trenerów z najlepszych klubów w Polsce, dzięki naszej największej platformie treningowej w kraju.

Sklep Yes2Move

Kupuj odżywki, sprzęt sportowy, zdrową żywność, suplementy diety i wiele innych produktów z atrakcyjnymi rabatami w naszym sklepie Yes2Move.

Kurs jogi

Opanuj najpopularniejsze asany i zyskaj lepszą świadomość swojego ciała. Dołącz do kursu jogi online i zaprzyjaźnij się z jogą od podstaw.

Rower miejski

Wskocz na rower miejski i ciesz się godzinną przejażdżką każdego dnia. Masz do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.