Letnie aktywności to coś więcej niż sport!

To również świetna zabawa na świeżym powietrzu i relaks w towarzystwie bliskich. Wypróbuj nasze propozycje w sam raz na sezon wakacyjny. 

wystartowała!

Letnia Gra MultiSport

Sportowe wyzwania, emocjonująca rywalizacja, punkty do zdobycia i cenne nagrody do wygrania – to wszystko czeka na Ciebie w tegorocznej Letniej Grze MultiSport!

  • Wykonuj sportowe zadania, zdobywaj punkty i zwiększaj szanse na wygranie urządzeń kuchennych Thermomix, zegarków sportowych i innych nagród rzeczowych!
  • Odkrywaj nowe obiekty sportowe i aktywności, zdobywaj wiedzę i zapraszaj do zabawy swoich znajomych – za każdą z tych czynności otrzymasz więcej punktów!
  • Wymieniaj zgromadzone punkty na bony o wartości 25 i 50 zł do realizacji u naszych Partnerów. Wymiana punktów nie wpływa na Twoją pozycję w rankingu!
  • Wspieraj potrzebujących – przekaż swoje punkty na rzecz wybranej akcji charytatywnej! 

Pamiętaj, że im dłużej grasz, tym więcej możesz wygrać! 

Dołącz już dziś

Ciągle w biegu?

Słuchaj podcastów i nie zwalniaj tempa!

Bieganie to jedna z najbardziej uniwersalnych form aktywności fizycznej. Dowiedz się, jak biegać, by osiągnąć wymarzone rezultaty! Słuchaj podcastów, do których zaprosiliśmy znakomitych specjalistów – sportowców, trenerów i lekarzy! 

Odkryj źródło motywacji

Nie masz pomysłu na wakacyjne aktywności? Potrzebujesz wsparcia i inspiracji do dbania o formę w sezonie letnim? Znajdziesz je w naszych mediach społecznościowych – wystarczy kliknąć!