Wpisz nazwę lub adres obiektu
Wybierz aktywność
karta multisport

Spędź wiosnę i lato na południu Polski!

Pobierz i przeczytaj wyjątkowy e-przewodnik, dzięki któremu:

  • odryjesz najpiękniejsze miejsca i najciekawsze atrakcje regionu,
  • poznasz aktywności fizyczne w poszczególnych miejscowościach,
  • sprawdzisz opcje w zakresie wypoczynku i rekreacji.

Znajdziesz w nim także opisy najsmaczniejszych regionalnych potraw oraz fit przepisy inspirowane tradycyjnymi przysmakami.

Pobieram

Poznaj aktywności w Twojej okolicy!

Mieszkasz w Krakowie, Wieliczce albo okolicach? Zobacz, jak wiele aktywności sportowych i nie tylko zapewni Ci karta MultiSport!

AKTYWNOŚCI CHODZĄ PARAMI

Taniec czy partyjka squasha w Wieliczce?

Odnalezienie wspólnego rytmu będzie łatwiejsze z kartą MultiSport korzystając z obiektów w Wieliczce. Delektujcie się aktywnym spędzaniem czasu razem. Czekają na Was korty tenisowe, baseny sportowe i np. squash. Dajcie sobie szansę na zarażenie się sportową pasją. Przekonajcie się, jak wiele satysfakcji przynosi wspólne podążanie za celami. Wspierajcie się nawzajem i czerpcie jeszcze więcej korzyści z ulubionych aktywności dostępnych w Wieliczce przy użyciu karty MultiSport.

AKTYWNOŚCI DLA KAŻDEGO

Wspinaczka i cross trening w Krakowie

Czasem nie ma nic lepszego niż solidny wysiłek, aby w pełni zasłużyć sobie na chwilę odpoczynku. Kiedy nasze mięśnie pracują na pełnych obrotach, nasz umysł może wreszcie odetchnąć i zrelaksować się. Intensywne ćwiczenia dostarczają tlen do całego organizmu, poprawiają wytrzymałość, wzmacniają wydolność i przyspieszają przemianę materii. W Krakowie masz nieograniczone możliwości, aby zadbać o siebie poprzez aktywność fizyczną. Z kartą MultiSport możesz w tej okolicy skorzystać m.in. ze ścianki wspinaczkowej, cross treningu, czy np. fitnessu czy siłowni.

SPORTOWO Z BLISKIMI

Basen w Wieliczce czy wrotki w Krakowie?

Wspólny wypad na wrotki, szaleństwa na basenie, a latem może kajaki lub rower wodny? Kraków i Wieliczka razem z kartą MultiSport mają wiele do zaoferowania dla Ciebie, Twoich przyjaciół i rodziny. Taka forma wspólnego spędzania czasu ma same plusy! Poprawia samopoczucie, zdrowie i umacnia relacje z bliskimi. Nie ma wymówek! Tym bardziej, gdy mieszkasz w okolicach Krakowa i Wieliczki albo spędzasz tu urlop. Karta MultiSport da Ci szereg możliwości.

Z aktywną kartą MultiSport masz dostęp do strefy kursów!

Chcesz nauczyć się pływać lub udoskonalić swoje umiejętności?
Projekt basen

Wykorzystaj kartę MultiSport w pełni!

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki swojej karcie MultiSport. Wykorzystaj ją w swoich ulubionych obiektach, zgarnij nagrody w Programie Lojalnościowym Zaprojektuj Formę, korzystaj z aplikacji mobilnej oraz dostępnych promocji.

Dostęp do ponad 5000 obiektów

Dzięki karcie MultiSport możesz odwiedzać tysiące obiektów w ponad 650 miastach na terenie całej Polski, a lista ta stale się powiększa.

40 dostępnych aktywności

U nas znajdziesz znacznie więcej niż tylko siłownię i basen. Oferujemy także inne np. vacu well czy nordic walking. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Zaprojektuj Formę

Skorzystaj z kursów przygotowanych specjalnie dla Użytkowników karty MultiSport. Pozyskaj cenne wskazówki od trenerów i dietetyków! Zaprojektuj swoją formę razem z MultiSport.

Artykuły i podcasty

Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach odchudzania, najnowszych trendach w treningach lub kuchni wegetariańskiej i zero-waste? Przeczytaj interesujące artykuły lub słuchaj podcastów dostępnych na naszej platformie.

Treningi z Yes2Move

Ćwicz online pod okiem profesjonalnych trenerów z najlepszych klubów w Polsce, dzięki naszej największej platformie treningowej w kraju.

Sklep Yes2Move

Kupuj odżywki, sprzęt sportowy, zdrową żywność, suplementy diety i wiele innych produktów z atrakcyjnymi rabatami w naszym sklepie Yes2Move.

Kurs jogi

Opanuj najpopularniejsze asany i zyskaj lepszą świadomość swojego ciała. Dołącz do kursu jogi online i zaprzyjaźnij się z jogą od podstaw.

Rower miejski

Wskocz na rower miejski i ciesz się godzinną przejażdżką każdego dnia. Masz do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.