Wpisz nazwę lub adres obiektu
Wybierz aktywność
karta multisport

Spędź wiosnę i lato na południu Polski!

Pobierz i przeczytaj wyjątkowy e-przewodnik, dzięki któremu:

  • odryjesz najpiękniejsze miejsca i najciekawsze atrakcje regionu,
  • poznasz aktywności fizyczne w poszczególnych miejscowościach,
  • sprawdzisz opcje w zakresie wypoczynku i rekreacji.

Znajdziesz w nim także opisy najsmaczniejszych regionalnych potraw oraz fit przepisy inspirowane tradycyjnymi przysmakami.

Pobieram

Poznaj aktywności w Twojej okolicy!

Mieszkasz w Katowicach, Chorzowie albo okolicach? Zobacz, jak wiele aktywności sportowych i nie tylko zapewni Ci karta MultiSport!

AKTYWNOŚCI DLA DWOJGA

Taniec czy tenis w Chorzowie?

Odkryjcie wspólny, sportowy rytm i delektujcie się aktywnym spędzaniem czasu we dwoje - na korcie, macie czy parkiecie. Ta wspólna pasja nie tylko korzystnie wpłynie na Wasze zdrowie i samopoczucie, ale również na Waszą relację. Sprawdźcie obiekty sportowe w Chorzowie dostępne w ramach karty MultiSport. Ich liczba pozytywnie Was zaskoczy! Przekonajcie się, ile satysfakcji może przynieść Wam wspólna droga do celu. Wzajemnie się motywujcie i czerpcie jeszcze więcej korzyści z ulubionych aktywności.

SPORT DLA KAŻDEGO

Wspinaczka i klub fitness - Katowice

Cross trening, ścianka wspinaczkowa albo squash? Katowice oferują szereg obiektów honorujących kartę MultiSport, w których… każdy się zmęczy. Sprawdź obiekty sportowe, które pomogą Ci się porządnie zmęczyć. Kiedy mięśnie pracują na najwyższych obrotach, umysł może się w końcu zrelaksować. Intensywnie ćwicząc dotleniasz cały organizm, poprawiasz swoją wytrzymałość, wydolność i przemianę materii, a także odporność. Zmniejszasz ryzyko zachorowania na wiele chorób, nie tylko tych dotykających ciało, ale także umysł.

FORMA Z BLISKIMI

Basen w Chorzowie czy wrotki w Katowicach?

Wspólna zabawa z kartą MultiSport w Chorzowie i Katowicach - wrotki, basen i… śmiech! Spędzaj czas aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Wspólne wypady na wrotkach pozwolą Wam odświeżyć wspomnienia z dzieciństwa, podobnie jak szaleństwo na basenie. Oczekujcie wspaniałej zabawy! Wybierzcie aktywność, która najbardziej odpowiada Waszym upodobaniom, i cieszcie się nią wspólnie. Basen sportowy i wrotki to nie Wasza bajka? A może rowery miejskie w Katowicach albo gry zespołowe w Chorzowie? Zobacz możliwości karty MultiSport!

Z aktywną kartą MultiSport masz dostęp do strefy kursów.

Chcesz nauczyć się pływać lub udoskonalić swoje umiejętności?
Projekt basen

Wykorzystaj kartę MultiSport w pełni!

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki swojej karcie MultiSport. Wykorzystaj ją w swoich ulubionych obiektach, zgarnij nagrody w Programie Lojalnościowym Zaprojektuj Formę, korzystaj z aplikacji mobilnej oraz dostępnych promocji.

Dostęp do ponad 5000 obiektów

Dzięki karcie MultiSport możesz odwiedzać tysiące obiektów w ponad 650 miastach na terenie całej Polski, a lista ta stale się powiększa.

40 dostępnych aktywności

U nas znajdziesz znacznie więcej niż tylko siłownię i basen. Oferujemy także inne np. vacu well czy nordic walking. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Zaprojektuj Formę

Skorzystaj z kursów przygotowanych specjalnie dla Użytkowników karty MultiSport. Pozyskaj cenne wskazówki od trenerów i dietetyków! Zaprojektuj swoją formę razem z MultiSport.

Artykuły i podcasty

Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach odchudzania, najnowszych trendach w treningach lub kuchni wegetariańskiej i zero-waste? Przeczytaj interesujące artykuły lub słuchaj podcastów dostępnych na naszej platformie.

Treningi z Yes2Move

Ćwicz online pod okiem profesjonalnych trenerów z najlepszych klubów w Polsce, dzięki naszej największej platformie treningowej w kraju.

Sklep Yes2Move

Kupuj odżywki, sprzęt sportowy, zdrową żywność, suplementy diety i wiele innych produktów z atrakcyjnymi rabatami w naszym sklepie Yes2Move.

Kurs jogi

Opanuj najpopularniejsze asany i zyskaj lepszą świadomość swojego ciała. Dołącz do kursu jogi online i zaprzyjaźnij się z jogą od podstaw.

Rower miejski

Wskocz na rower miejski i ciesz się godzinną przejażdżką każdego dnia. Masz do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.