Wpisz nazwę lub adres obiektu
Wybierz aktywność
karta multisport

Spędź wiosnę i lato na południu Polski!

Pobierz i przeczytaj wyjątkowy e-przewodnik, dzięki któremu:

  • odryjesz najpiękniejsze miejsca i najciekawsze atrakcje regionu,
  • poznasz aktywności fizyczne w poszczególnych miejscowościach,
  • sprawdzisz opcje w zakresie wypoczynku i rekreacji.

Znajdziesz w nim także opisy najsmaczniejszych regionalnych potraw oraz fit przepisy inspirowane tradycyjnymi przysmakami.

Pobieram

Poznaj aktywności w Twojej okolicy!

Mieszkasz w Gliwicach, Zabrzu albo okolicach? Zobacz, jak wiele aktywności sportowych i nie tylko zapewni Ci karta MultiSport!

NOWOŚĆ

Gokarty i quady w Gliwicach

Gaz do dechy i jazda! Ryk silnika, prędkość i adrenalina – doświadcz niesamowitych emocji, jakich mogą dostarczyć tylko cztery kółka! Dzięki karcie MultiSport to proste – zabierz ją na ulubiony tor gokartowy lub quady w Gliwicach i Zabrzu i baw się dobrze, ścigając się ze swoimi znajomymi! 

AKTYWNOŚCI SPORTOWE W PARACH

Taniec, a może tenis w Zabrzu?

Zapraszamy na aktywności sportowe, które najlepiej sprawdzają się w duecie. Czy to taniec czy tenis ziemny, wybór należy do Ciebie! Dzielenie się sportową pasją nie tylko korzystnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie, ale także wzmocni relację. Przekonaj się, ile satysfakcji może przynieść wspólny wysiłek.

SPORT DLA ZDROWIA I SZCZĘŚCIA

Basen i siłownia w Gliwicach

Czy wiesz, że aby naprawdę odpocząć, czasem trzeba się zmęczyć? Sport to przecież skuteczna forma wytwarzania endorfin czyli hormonów szczęścia. W osiągnięciu tego stanu pomoże Ci karta MultiSport oraz obiekty sportowe w Gliwicach. Znajdziesz tu masę sportowych możliwości.

Z aktywną kartą MultiSport masz dostęp do strefy kursów!

Chcesz nauczyć się pływać lub udoskonalić swoje umiejętności?
Projekt basen

Dowiedz się, jak korzystać z konkretnych maszyn i od czego zacząć trening siłowy.
Projekt siłownia

SPORT Z BLISKIMI

Trampoliny w Zabrzu czy wspinaczka w Gliwicach?

Pragniesz wrócić do beztroskich czasów dzieciństwa, kiedy to skakanie było źródłem radości? Odwiedź park trampolin w Zabrzu lub ściankę wspinaczkową w Gliwicach. To idealne miejsca dla rodzin oraz doskonały pomysł na wyjątkową wyprawę ze znajomymi. Solidna dawka śmiechu i pozytywnej energii zapewnione. Wybierz aktywność, która najlepiej odpowiada Twoim upodobaniom. Karta MultiSport oraz Zabrze i Gliwice dają szereg możliwości!

Wykorzystaj kartę MultiSport w pełni!

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki swojej karcie MultiSport. Wykorzystaj ją w swoich ulubionych obiektach, zgarnij nagrody w Programie Lojalnościowym Zaprojektuj Formę, korzystaj z aplikacji mobilnej oraz dostępnych promocji.

Dostęp do ponad 5200 obiektów

Dzięki karcie MultiSport możesz odwiedzać tysiące obiektów w ponad 650 miastach na terenie całej Polski, a lista ta stale się powiększa.

Ponad 45 dostępnych aktywności

U nas znajdziesz znacznie więcej niż tylko siłownię i basen. Oferujemy także inne np. vacu well czy nordic walking. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Zaprojektuj Formę

Skorzystaj z kursów przygotowanych specjalnie dla Użytkowników karty MultiSport. Pozyskaj cenne wskazówki od trenerów i dietetyków! Zaprojektuj swoją formę razem z MultiSport.

Artykuły i podcasty

Chcesz dowiedzieć się więcej o metodach odchudzania, najnowszych trendach w treningach lub kuchni wegetariańskiej i zero-waste? Przeczytaj interesujące artykuły lub słuchaj podcastów dostępnych na naszej platformie.

Treningi z Yes2Move

Ćwicz online pod okiem profesjonalnych trenerów z najlepszych klubów w Polsce, dzięki naszej największej platformie treningowej w kraju.

Sklep Yes2Move

Kupuj odżywki, sprzęt sportowy, zdrową żywność, suplementy diety i wiele innych produktów z atrakcyjnymi rabatami w naszym sklepie Yes2Move.

Kurs jogi

Opanuj najpopularniejsze asany i zyskaj lepszą świadomość swojego ciała. Dołącz do kursu jogi online i zaprzyjaźnij się z jogą od podstaw.