Rozwijaj się z Leanovatica

5-10 minut dziennie – tyle wystarczy, by systematycznie podnosić swoje kompetencje w relacjach biznesowych oraz osobistych.

  • Korzystaj z podzielonych na odcinki kursów eksperckich w preferowanej przez siebie formie video lub podcastów.
  • Poznaj skuteczne metody dialogu one to one z kursem Rozmowy pogłębione.
  • Zbuduj w sobie mistrzowskie nawyki dzięki kursowi Mistrzostwo w sporcie, mistrzostwo w życiu.
  • Chcesz stworzyć trwały związek oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu? Oglądaj lub słuchaj: Relacje empatyczne w rodzinie.

Z Leanovatica masz dostęp do wartościowych treści, z którymi zaplanujesz rozwój zgodnie  z Twoimi aktualnymi potrzebami.

Chcę wybrać kurs

Rozwijaj angielski

Do wyboru masz ponad 900 lekcji angielskiego, od poziomu A1 do C2.

 

Sprawdzam

Szlifuj niemiecki

Masz dostęp do ponad 700 lekcji, od poziomu A1 do C2.

 

Sprawdzam

Poszerzaj kompetencje językowe

Przełamuj bariery i szlifuj język angielski oraz niemiecki na platformie eTutor! Ucz się w swoim tempie – gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Korzystaj z kursów opartych na nowoczesnych metodach i materiałach, przygotowanych na każdy etap zaawansowania. Dzięki różnym modułom tematycznym i atrakcyjnym formom utrwalania wiedzy szybko osiągniesz oczekiwane efekty.

Często jesteś w ruchu i nie lubisz marnować czasu? Dzięki aplikacji mobilnej możesz realizować kurs w drodze do pracy, w kawiarni, na ławce w parku – zawsze wtedy, gdy masz chwilę, którą chcesz poświęcić na kreatywną i zarazem efektywną naukę języka.

Słuchaj i czytaj.

Wybieraj rozwojowe audiobooki i eBooki.

Korzystaj bez limitu z tysięcy książek na Legimi i zawsze miej pod ręką lekturę, która wspiera Twój rozwój i umiejętność skutecznego dialogu!