Letnia Gra MultiSport to coroczna, wakacyjna zabawa, w której Użytkownicy kart MultiSport po zalogowaniu na specjalną platformę zbierają punkty i wymieniają je na czadowe nagrody! W tym roku bawimy się od 8 czerwca do 10 sierpnia, a do wygrania są m.in. słuchawki, zestawy gadżetów i bony do sklepów – m.in. Empik, Allegro i Pyszne.pl.

 

Dowiedz się więcej o Letniej Grze

Kim jest opiekun turnusu?

  • Potrafi tworzyć angażujące treści nawet przy kiepskiej pogodzie. Facebook i Instagram znasz od podszewki? Świetnie! Przez 9 tygodni będziesz tworzyć posty, stories i rolki na koncie IG @multisportpolska.
  • Wie, jak przeprowadzić poranną gimnastykę dla każdego. Do Twoich zadań będzie należało m.in. testowanie różnych wakacyjnych aktywności MultiSport – m.in. parków linowych, wrotek czy zajęć tanecznych.
  • Płynnie porusza się na fali popularności formatu video. Rolki na Instagramie i video na Tik Toku to Twój żywioł? Idealnie! Poprosimy Cię o przygotowanie wielu treści video, na których będzie widoczny Twój wizerunek.
  • Narzuca świetne tempo w marszu ku deadline’om. Letnia Gra trwa 9 tygodni i w tym czasie chcemy być z Tobą w ciągłym kontakcie. Szukamy osób dotrzymujących terminów i odpowiedzialnych.
  • Interesuje się sportem i wie, że… w zdrowym ciele zdrowy duch! Nie musisz być sportowym profesjonalistą, wystarczy zapał i mnóstwo entuzjazmu! :)

Letnia Gra Ci gra?

Zgłoś się na miejsce zbiórki z trwającym max. 1 minutę video, w którym w kreatywny sposób opowiesz nam, dlaczego to Ciebie właśnie szukamy. Masz na swoim koncie realizacje, którymi chcesz się pochwalić? Wyślij nam linki do swoich kanałów social media i/lub załącz swoje prace!

Swoje zgłoszenie wyślij tutaj: multisport@brandkolektyw.pl, czekamy do 24 maja 2022r.

Do lata, gotowi? START!