Odkryj wszystkie aktywności

Z kartą MultiSport masz dostęp do aktywności w ponad 4000 obiektów w całej Polsce. Sprawdź już dziś!

SPORT

Aqua aerobic

Trenując fitness w wodzie wzmocnisz mięśnie, wysmuklisz sylwetkę i poprawisz kondycję, bez obciążania stawów.

Sport

Badminton

Wróć wspomnieniami do krainy dzieciństwa! Zarezerwuj kort do badmintona z kartą MultiSport i baw się dobrze.

Sport

Basen

Na głęboką wodę tylko z MultiSport! Z Twoją kartą masz dostęp do tysięcy basenów. Spakuj rzeczy i popływaj jeszcze dziś.

Sport

Basen letni

Spędzasz wakacje w mieście? W sezonie letnim z kartą MultiSport masz wstęp na baseny otwarte w całej Polsce.

Sport

Cross trening

Lubisz ćwiczyć krócej, ale bardziej intensywnie? Wybierz się na cross trening z kartą MultiSport – tu nie ma miejsca na nudę!

Rekreacja

Grota solna

Daj sobie chwilę oddechu! Z kartą MultiSport nadmorski klimat masz dosłownie na wyciągnięcie ręki – gdziekolwiek jesteś.

Sport

Gry zespołowe

Zarezerwuj boisko do siatkówki, koszykówki lub piłki nożnej i dbaj o formę tak, jak lubisz. Wybierz dyscyplinę, miejsce, godzinę – gotowe!

Sport

Indoor cycling

Lubisz aktywnie trenować? Wybierz trening na rowerze stacjonarnym w rytmie muzyki i wkręć się na dobre!

Sport

Joga

Chcesz odnaleźć harmonię i równowagę w swoim życiu, a jednocześnie zadbać o ciało? Jeśli tak to joga jest właśnie dla Ciebie!

Lodowisko

Zimą z kartą MultiSport masz wstęp na lodowiska w całej Polsce! To idealny trening koordynacji, a przy okazji świetna zabawa - spróbuj.

Sport

Nordic walking

Chcesz zacząć przygodę z nordic walking, ale nie masz jeszcze własnych kijków? Nic prostszego! Wypożycz sprzęt z kartą MultiSport.

Sport

Park linowy

Ćwicz koordynację i równowagę! Latem z kartą MultiSport masz wstęp do parków linowych w różnych miejscowościach w Polsce.

Sport

Park trampolin

Wskocz na wyższy poziom aktywności! W sezonie letnim kartą MultiSport możesz korzystać z parków trampolin w całej Polsce. Spróbuj i baw się dobrze.

Sport

Pilates

Chcesz uelastycznić mięśnie i zyskać lepszą świadomość całego ciała? Wypróbuj zajęcia pilates i zadbaj o siebie kompleksowo.

Sport

Pole dance

Szukasz zajęć, które łączą w sobie elementy akrobatyki, gimnastyki i tańca? Wybierz się na polce dance z kartą MultiSport!

sport

Rower miejski

Co powiesz na 60 minut jazdy gratis na rowerze miejskim? Z kartą MultiSport to możliwe! Wskocz na rower i ruszaj w miasto jeszcze dziś.

Rekreacja

Sauna

Sauna klasyczna, biosauna, a może łaźnia parowa lub seanse saunowe? Z kartą MultiSport możesz wybierać!

Sport

Siłownia

Z kartą MultiSport masz dostęp do tysięcy klubów fitness i siłowni w całej Polsce. Spróbuj i zadbaj o zdrowy styl życia już dziś!

Sport

Ścianka wspinaczkowa

Mierzysz wysoko? Z kartą MultiSport zdobędziesz każdy szczyt! Znajdź ścianki wspinaczkowe w swojej okolicy i zacznij trening.

Sport

Spinning

Chcesz poprawić wydolność i zadbać o kondycję? Wybierz się na zajęcia spinningu z kartą MultiSport i daj z siebie wszystko!

Sport

Squash

Poczuj prawdziwy przypływ endorfin! Z kartą MultiSport możesz grać w squasha przez cały rok. Spróbujesz?

Sport

Sztuki walki

Karate, kick-boxing, tai-chi, a może boks? Z kartą MultiSport możesz trenować różne sztuki walki. Znajdź zajęcia i pokonaj wymówki na dobre!

Sport

Taniec

Samba, bachata, a może reggaeton? Z kartą MultiSport znajdziesz kurs idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Sport

Tenis stołowy

Szukasz skutecznej formy relaksu? Wypróbuj tenis stołowy, czyli ping-pong! Dobra zabawa gwarantowana.

Sport

Tenis ziemny

Z kartą MultiSport możesz grać w tenisa ziemnego i rozgrywać mistrzowskie sety w wybranych obiektach sportowych w całej Polsce.

Sport

Wrotki

Rozkręć się na wrotkach! Z kartą MultiSport możesz odwiedzać wrotkarnie, wypożyczać sprzęt i zapisać się na lekcje z instruktorem.

Sport

Zajęcia fitness

Chcesz poczuć się lepiej we własnym ciele? Nic prostszego! Z kartą MultiSport masz do wyboru szeroką ofertę zajęć fitness.

Sport

Zumba

Chcesz poprawić zadbać o sylwetkę, a przy okazji świetnie się bawić? Wypróbuj zajęcia zumby i spalaj kalorie w rytmie latynoskiej muzyki.