Zacznij od konsultacji z trenerem

Nie wiesz, od czego zacząć zmianę stylu życia na bardziej aktywny? A może chcesz omówić z ekspertem ewentualne wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniej aktywności?

Umów się na indywidulaną konsultację online z trenerem personalnym i ułóżcie wspólnie plan treningowy, dopasowany dokładnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Sprawdzam

Ćwicz regularnie i tak, jak lubisz!

Dzięki dostępowi do największej w Polsce platformy treningowej Yes2Move możesz trenować regularnie, kompleksowo i bez ryzyka, że zabraknie Ci wytrwałości czy motywacji. Jak to możliwe?

  • Masz do wyboru blisko 1000 treningów video różnego typu (np. zdrowy kręgosłup, siła, metaboliczny czy body&mind).
  • Nie musisz wpisywać zajęć „na sztywno” w harmonogram swojego dnia – platforma jest dostępna 24/7, więc ćwiczysz, kiedy chcesz i kiedy naprawdę masz ochotę.
  • Możesz zacząć niezależnie od poziomu zaawansowania (sprawdź treningi adaptacyjne i na start np. po długiej przerwie od ćwiczeń).
  • Dostajesz motywację od najlepszych trenerów w Polsce, także podczas sesji treningowych live.

Wybieram trening

Kurs jogi online

Praktykowanie jogi pozwoli Ci zyskać świadomość ciała i dogłębnie zrelaksować mięśnie.

Sprawdzam

Rowery miejskie

Ruch na świeżym powietrzu sprzyja wytwarzaniu endorfin, czyli hormonów szczęścia!

Sprawdzam

Postaw na aktywny relaks

Zamień odpoczynek na kanapie na formę relaksu, która doda Ci energii! To może być joga w domowym zaciszu albo przejażdżka rowerem miejskim po okolicy – co wybierasz?

Książki na trening i po treningu

Na Legimi znajdziesz tysiące inspirujących lektur, także tych o sporcie i aktywnym stylu życia. Słuchaj audiobooków podczas ćwiczeń lub czytaj e-booki w chwilach wolnych od aktywności – jak Ci wygodnie!