Zdrowy styl życia to nie tylko regularne treningi, dobrze zbilansowana dieta, ale także zdrowo rozsądkowe podejście do środowiska. Nie od dziś wiadomo, że ruch może mieć różne formy, a ruch dla dobra planety jest równie ważny, co aktywność z myślą o własnym zdrowiu i samopoczuciu. W końcu stan środowiska w ogromnym stopniu wpływa na jakość naszego życia i… vice versa.

Młodzi działają

W ostatnim czasie, w mediach społecznościowych, aż huczy od eko inicjatyw podejmowanych przez młodych. Bohaterką i liderką dla wielu z nich stała się charyzmatyczna, 18-letnia aktywistka klimatyczna, Greta Thunberg, która w sierpniu 2018 roku rozpoczęła protest pod budynkiem szwedzkiego parlamentu przeciwko wysokiej emisji dwutlenku węgla, stając na czele Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, a rok później została Człowiekiem Roku według Time. Od tej pory w sieci tym łatwiej trafić na inspirujące działania podejmowane przez młode, ciekawe świata, osoby z myślą o świecie właśnie.

W ramach ciekawostki możemy zdradzić, że mamy swój własny program Z NATURĄ FAIR PLAY. Prowadzimy segregację odpadów w naszym biurze, drukujemy na ekologicznym papierze pochodzącym z recyklingu czy organizujemy zbiórki odzieży, przez co pomagamy potrzebującym i dajemy ubraniom drugie życie.

To jednak nie wszystko! Wśród naszych koleżanek i kolegów z pracy mamy EKO Ambasadorów, którzy dzielą się własnymi sposobami na bardziej ekologiczne życie.

Ty też dołącz do ruchu, który porusza każdego z osobna we wszystkich miejscach na Ziemi!